Leśny Zakątek Bydgoszcz - forum dyskusyjne

Miejsce to zostało stworzone do komunikacji mieszkańców osiedla Leśny Zakątek w Bydgoszczy przy ulicy Powstańców Warszawy.
Forum to nie ma nic wspólnego z działalnością PSM i służy tylko wymianie informacji.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-29 22:01:17

vivikoong
Użytkownik
Dołączył: 2015-08-29
Liczba postów: 64
Windows 8.1Firefox 45.0

Imprezy na ostatnim piętrze

Czy na tym forum są osoby mieszkające na ostatnim piętrze klatki E w mieszkaniu z oknami na Powstańców?

Czy zdajecie sobie sprawę, że robienie imprez co piątek bez zapowiedzi jest uciążliwe? Tak trudno jest napisać kartkę w windzie żeby inni ludzie zaplanowali sobie wieczór np na mieście? Ile razy można zwracać uwagę? Każdy ma prawo do zabawy ale karaoke o 24.00 to lekka przesada. Czekacie aż komuś puszczą nerwy i wysmaruje Wam czymś drzwi? Szanujmy się wzajemnie!

Offline

#2 2016-05-02 20:36:54

Rav
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-17
Liczba postów: 87
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: Imprezy na ostatnim piętrze

"Wysmaruję drzwi" - hehehehehe

Ale to nie ja - niestety tak wysoko nie mieszkam [sred])

Bardzo kreatywny pomysł [dblpt])

Mam lepszy, choć może nierealny [dblpt])
Poznać sąsiadów z góry i z nimi balować [sred]) byle by na dole nie było za głośno od tego śpiewu hehehe

Dogadajcie się, bo coś czuję że jak rozpoczniecie wojnę to ona szybko się nie skończy [dblpt])


ps. jak bym kiedyś podpadł na parterze - kom [dblpt])
żadnej policji i antyterrorystów...

Offline

#3 2016-05-04 07:27:44

MagdaW
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-09
Liczba postów: 59
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: Imprezy na ostatnim piętrze

Rav - a ja myślałam, że jesteś z bloku D [dblpt]P

Offline

#4 2016-05-05 18:53:21

Rav
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-17
Liczba postów: 87
Windows 7Chrome 50.0.2661.94

Odp: Imprezy na ostatnim piętrze

MagdaW napisał/a:

Rav - a ja myślałam, że jesteś z bloku D [dblpt]P

Nic się widzę nie ukryje [dblpt])
Tu mnie masz [sred])

[dblpt]peace[dblpt]

Offline

#5 2016-05-05 20:41:38

Zbyszek R
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 29
Windows 7Opera 36.0.2130.65

Odp: Imprezy na ostatnim piętrze

No, no ja na ostatnim mieszkam, ale na wyjeździe byłem, ominęły mnie atrakcje jak widzę. Czyli co karaoke wspólne w weekend:) Macie rację szanujmy się.

Offline

#6 2016-05-06 21:44:12

vivikoong
Użytkownik
Dołączył: 2015-08-29
Liczba postów: 64
Windows 8.1Firefox 46.0

Odp: Imprezy na ostatnim piętrze

Rav napisał/a:

"Wysmaruję drzwi" - hehehehehe

Ale to nie ja - niestety tak wysoko nie mieszkam [sred])

Bardzo kreatywny pomysł [dblpt])

Mam lepszy, choć może nierealny [dblpt])
Poznać sąsiadów z góry i z nimi balować [sred]) byle by na dole nie było za głośno od tego śpiewu hehehe

Dogadajcie się, bo coś czuję że jak rozpoczniecie wojnę to ona szybko się nie skończy [dblpt])


ps. jak bym kiedyś podpadł na parterze - kom [dblpt])
żadnej policji i antyterrorystów...

Ja rozumiem że żyjemy tu wspólnie ale rozwiązanie "balujmy wspólnie" niestety do mnie nie przemawia. Ja nie mam wolnych weekendów i jeśli podchodziłbym tak do czasu jak sąsiedzi z ostatniego piętra to imprezy robiłbym w moje weekendy czyli np we wtorek [dblpt])

Wystarczy poinformować tak jak to często robią inni sąsiedzi. Kartka w windzie i tyle.

Szanujmy się, tak jak już ktoś napisał.

Offline

#7 2016-06-03 22:30:58

ata
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 23
Windows XPFirefox 46.0

Odp: Imprezy na ostatnim piętrze

Rav, pamiętaj ino że jak będziesz za głośno balował... to ściągniesz więcej gości z parteru ;-P Ale jest to jakaś myśl... na ostatniej imprezie sąsiedzkiej zastanawialiśmy się jak poznać kolejnych sąsiadów... może powinniśmy być głośniej? ;-D
Oczywiście jakby komuś rzeczywiście było za głośno to puknijcie tylko w drzwi i szepnijcie słówko a będzie wola wsza ;-)

Offline

#8 2016-06-09 20:35:49

Rav
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-17
Liczba postów: 87
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Imprezy na ostatnim piętrze

Ja liczę na kolejne spotkanie sąsiedzkie niebawem [dblpt])  Zawsze jest b. miło [dblpt])
Można puścić głośniej muzykę u nas, a u Was będziemy słuchać i patrzeć z ukrycia kto się zjawi [sred])
Taki casting [dblpt]) Tylko pytanie czy z takiej sytuacji da się wybrnąć jak już się każdy nakręci i polecą epitety [dblpt])

Przy okazji informuję że początek lipca może mieć jeden głośniejszy weekend - lata lecą, trzeba niepijącym;) % postawić [sred])
Ale w granicach rozsądku bo mi się oba bloki zejdą hehehe

Już znany jako ten co zabrania gry w piłkę, teraz ten co basem kruszy mury...
Wysłuchując zirytowanych rodziców z bloków 6a zastanawiam się czy ktoś z nich potrafi czytać [dblpt])
Zawsze jest rozwiązanie poprzez okazanie - jakaś rozgrywka dorosłych pomiędzy ich blokami, a jak szyby polecą to cóż zacytuję geniusza co mnie odwiedził "Spółdzielnia powinna Państwu balkon jakoś zabezpieczyć bo w tej sytuacji dzieci będą Panu niszczyć barierki wchodząc po piłkę"
Dorzuciłbym jeszcze rezygnację z czynszu  [sred]) oraz zmianę nazwy z PSM na Non Profit...
Jak szaleć to szaleć [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
guwnoxd - pracownicyavio - v-picons - smurf - asgbolek