Leśny Zakątek Bydgoszcz - forum dyskusyjne

Miejsce to zostało stworzone do komunikacji mieszkańców osiedla Leśny Zakątek w Bydgoszczy przy ulicy Powstańców Warszawy.
Forum to nie ma nic wspólnego z działalnością PSM i służy tylko wymianie informacji.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-24 10:32:56

TomekBydgoszcz
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-24
Liczba postów: 6
WindowsChrome 52.0.2743.116

TEMAT DLA RADIA

Witam.
Jaki jest Wasz stopień zadowolenia z jakości, którą otrzymaliśmy?

Pytam między innymi o:
- wykończenie klatek schodowych
- jakość drzwi do lokali mieszkalnych ( zawiasy, uszczelki i klamki )
- jakość instalacji fototapet
- informowanie albo raczej brak informacji o "walnych zebraniach"
- jakość słupków parkingowych, które już w dniu montażu zaczęły się rozlatywać
- czyszczenie hali garażowej, która po tym procesie wygląda zupełnie jak przed nim
- jakość obsługi przez pracowników PSM
- kwestie zmian w opłatach i rozliczeniach

Dodatkowe pytanie: Czy komuś jeszcze założono licznik wody sąsiada i poinformowano o tym po 2 latach?

Tematem zainteresował się dziennikarz z RADIA.
Może zadziałamy razem i będziemy bardziej szanowani przez PSM?

Pozdrawiam
Tomek

Offline

#2 2017-11-27 08:04:52

oluslava
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-05
Liczba postów: 143
Windows 7Firefox 57.0

Odp: TEMAT DLA RADIA

uuu... ostro [dblpt])
- wykończenie klatek schodowych- poza białymi/ szarymi ścianami, które łatwo się brudzą, nie mam zastrzeżeń. Do tego i innych punktów mam uwagę: w porównaniu do innych mieszkań w Bydgoszczy, te najdroższe nie były. Nie oczekujmy standardu Budlexu [dblpt]) bo i cena jest dużo niższa.
- na jakości drzwi się nie znam. Uszczelkę mi poprawiali na początku, z zawiasami i klamkami nie mam problemów
- nie zauważyłam, by z fototapetami było coś niehalo
- "walne zebrania"- no to jest problem, mieszkam już trzy lata w  bloku a zebrania żadnego nie było
- słupki są beznadziejne, ale ja np. zgłaszałam ten fakt do spółdzielni. Nie wiem, czy ktoś jeszcze to zrobił?
- nt hali się nie wypowiadam, bo nie mam wykupionego miejsca garażowego
- co do jakości obsługi pracowników PSM nie mam większych uwag. Zawsze odpowiadają na moje zgłoszenia, często szybko reagują, pracownicy są wobec mnie bardzo uprzejmi
- zmiany w opłatach i rozliczeniach... no cóż... to faktycznie zmienia się co chwilę [dblpt](

o liczniku pierwsze słyszę [dblpt]) ale jak... masz dodatkowy licznik w domu??

Offline

#3 2017-11-27 22:19:16

TomekBydgoszcz
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-24
Liczba postów: 6
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: TEMAT DLA RADIA

Witaj.
Mieszkasz w bloku 6e?

Nie czepiam się, że mamy kafle a nie kamień na klatce.
Chodzi o jakość wykonania.
Za to chyba zapłaciliśmy???

http://wgrajo.pl/?v=1341896910865526.jpg   - uszkodzona tapeta przy montażu ( PSM planuje wymianę na nasz koszt )

Jakość wykończenia klatek czyli m. in. jakość malowania

http://wgrajo.pl/?v=1342390810865523.jpg
http://wgrajo.pl/?v=1346605710865528.jpg


Czemu nie działa podświetlenie tapet?
PSM popełniło błąd tzn. zainstalowali zbyt intensywne oświetlenie więc teraz postanowili to wyłączyć i tak zostawić.

Czemu słupki zaczęły rozpadać się pierwszego dnia i nic z tym nie zrobiono?

Offline

#4 2017-11-28 07:22:31

oluslava
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-05
Liczba postów: 143
Windows 7Firefox 57.0

Odp: TEMAT DLA RADIA

no cóż mogę powiedzieć... jeśli chodzi o zdjęcia, to masz rację. Ja mieszkam na parterze, więc raczej nie bywam na górze i nie widzę wszystkiego [dblpt](
Z tym podświetleniem to fakt. A słupki i mnie denerwują. Tzn ja się cieszę, że są w ogóle, ale rzeczywiście wyrywają kostkę, ciężko chodzą zamki i już dwa razy ukręciłam w nich klucz- o czym pisałam tutaj. Zgłaszałam to, ale na razie nic się nie zmieniło [dblpt]( zobaczymy jak będzie po remoncie przed blokiem.

Offline

#5 2017-11-28 18:56:09

TomekBydgoszcz
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-24
Liczba postów: 6
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: TEMAT DLA RADIA

Rozumiem, że mieszkasz na parterze ale za naprawę za chwilę zapłacimy wszyscy. Do tego z pisma wynika, że PSM już planuje dość znaczne wydatki na remonty. Nie mówiąc o tym ile może trwać położenie 2 rur.... Rozumiem, że to KPEC ale chyba nasza spółdzielnia powinna wpłynąć na tempo prac?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
country-rpg - deepestdarkness - poland - pssuv2 - blakcomunity