Leśny Zakątek Bydgoszcz - forum dyskusyjne

Miejsce to zostało stworzone do komunikacji mieszkańców osiedla Leśny Zakątek w Bydgoszczy przy ulicy Powstańców Warszawy.
Forum to nie ma nic wspólnego z działalnością PSM i służy tylko wymianie informacji.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-04-24 13:23:47

WIGA
Użytkownik
Skąd: BLok 6E
Dołączył: 2018-02-16
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 59.0

PSY NA OSIEDLU

Ciekawe, że nikt z rodziców małych dzieci nie porusza problemu jakim jest (............ i tu mam nadzieję,  że to są jednostkowe przypadki) wyprowadzania psów przy terenach zielonych osiedla i o zgrozo przy trawniku na placu zabaw.
Tatuś lub mamusia tych psich latorośli  najczęściej intensywnie rozmawiają przez telefon i  nie interesują się gdzie ich pociechy oddają mocz i kal.
Oczywiście nie zbierają kału do woreczków  bo to ujma dla takich pańskich spryciarzy.
Nikt nie pomyśli jak brzydko wyglądają wypalone od moczu plamy na trawnikach i że nie jest fajnie gdy małe dzieci będą się za moment turlać  na tych trawnikach w psim kale.
Nie wiem jak reszta mieszkańców ale ja ogłaszam wojnę tym fatalnie  wychowanym właścicielom  psiej rasy.
Nic mnie nie obchodzi.... że sprowadzili się z głębokiej prowincji i nie umieją żyć we wspólnocie.
No bo jakby nie patrzeć jesteśmy wspólnotą! Prawda?
Będę robić zdjęcia winowajcom, a potem opublikuję, a gdzie? no cóż zastanowię się! Zrobię to tak, że będzie to dla nich bolesne.
Mam propozycje aby młodzi rodzice dołączyli się do tej akcji dla dobra i zdrowia swoich dzieci.
Pies to zwierzę które przenosi mnóstwo chorób na człowieka i niech on przenosi na swoich właścicieli,  a nie na nas.
Pozdrawiam także charakterystycznych sąsiadów, posiadaczy dwóch jorków.

Offline

#2 2018-04-25 06:46:24

oluslava
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-05
Liczba postów: 143
Windows 7Firefox 59.0

Odp: PSY NA OSIEDLU

Psy (domowe) są akurat jednymi z najzdrowszych zwierząt i żadnych chorób raczej nie przenoszą (o ile są odrobaczane regularnie, a większość właścicieli jednak o to dba) [dblpt]) .
Niemniej z wnioskiem się zgadzam, plac zabaw ani tereny zielone przy bloku nie są miejscem do wyprowadzania zwierząt. A jeśli już jakiś psiak "nie zdąży" w drodze do lasu czy na polanę (których przecież wokół jeszcze trochę mamy), to NALEŻY i to jest OBOWIĄZEK właściciela sprzątnąć po swoim pupilu.
Nie rozumiem po co ktoś sobie bierze psa, jak potem nie ma czasu/ nie chce mu się zrobić dłuższego spaceru by się wybiegał i załatwił swoje potrzeby z dala od miejsc, gdzie bawią się dzieci??

Offline

#3 2018-04-25 07:48:24

luckywolf
Administrator
Dołączył: 2015-03-05
Liczba postów: 128
Windows 8Firefox 59.0

Odp: PSY NA OSIEDLU

Ja od samego początku staram się zwracać uwagę ludziom z psami. Sikają na tuje i potem tuje do wymiany. Na trawniku jak na polu minowym. Dramat. Walczmy z tym jak się da.


Doświadczaj życia ...

Offline

#4 2019-02-28 08:41:31

luckywolf
Administrator
Dołączył: 2015-03-05
Liczba postów: 128
WindowsFirefox 65.0

Odp: PSY NA OSIEDLU

Jak tam podobają się wyżarte przez mocz tuje na osiedlu?


Doświadczaj życia ...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ekipachaosu-warframe - youradventurerpgmta - greendragon - diabelscywariaci - gudanbazadanych